Menu

O společnosti

Historie společnosti

time machineSpolečnost YODAI s.r.o. vznikla v roce 2003 a již od samého začátku je naše činnost zaměřena na výrobu, dovoz a prodej reklamních předmětů.

V prvním roce činnosti jsme se soustředili na zakázkově vyráběné reklamní předměty s konkrétní specifikací zákazníka. Už v roce 2004 se naše obchodní činnost rozšířila a po vydání vlastního katalogu reklamních předmětů začala společnost YODAI dovážet a prodávat široký sortiment reklamních výrobků bez limitů na minimální odběry.

Katalogové reklamní položky YODAI, dovážené ze skladů západní Evropy (Německo a Holandsko) jsou pro zákazníka dostupné za 7 až 14 dnů. Zakázkově vyráběné předměty, dovážené přímo od výrobců z oblastí jihozápadní Asie, jsou dostupné od data zadání výroby do 5 týdnů. Společnost realizuje tyto zakázky prostřednictvím nákupního zastoupení YODAI s.r.o. v Hong Kongu, které zabezpečuje kontrolu výroby, dodržování termínů, kvality a jiné.

YODAI s.r.o. nabízí i výrobu reklamních tiskovin, reklamních papírových tašek a krabic, PE tašek s potiskem, reklamních přenosných stánků a ostatních reklamních individuálních výrobků. Od roku 2004 společnost získala zastoupení pro ČR a SR v prodeji interiérových designových výrobků PO: a rovněž i švýcarských psacích potřeb PRODIR.

Od roku 2005 nabízí YODAI s.r.o. rovněž samolepicí reklamní bločky pod originální značkou NOTE IT, které jsou svou cenou vysoce konkurenční na českém trhu a umožňují tak za velmi výhodných cenových podmínek nabídnout kvalitní užitný předmět s reklamním potiskem.

Pokud chcete efektivně investovat do své reklamy, YODAI je zde pro vás!

Proč zvolit právě YODAI?

preferences system power managementVýhody spolupráce s naší společností zákazníci poznají hned při první zakázce. Individuální přístup u nás není žádnou prázdnou frází. Ke každému klientovi se chováme skutečně osobně, k zakázkám přistupujeme s maximální péčí a s důrazem na konečný výsledek.

Každá část výrobního procesu je u nás podrobena kontinuální kontrole a dozoru. Zboží od dodavatele prohlédneme, schválíme návrhy potisku, zkontrolujeme výsledný branding i správný počet kusů. Jakékoliv dílčí problémy řešíme my, nikoliv zákazník. K němu přichází kompletní dodávka dle zadání.

Naší nejlepší referencí jsou stálí zákazníci, mezi které patří i velké korporátní společnosti. Pokud by nebyli stoprocentně spokojení, pravděpodobně by si zvolili jiného dodavatele. Kromě poctivě odvedené práce na samotné zakázce, jsme vždy připraveni poskytnout zákazníkům konzultace a poradenství.

Vaši konkrétní představu převedeme ve skutečnost, rozvineme vaši vizi nebo navrhneme vhodnou strategii dle našich zkušeností a vašich možností.

Najít efektivní a účinné řešení představ a potřeb klientů v oblasti reklamních a propagačních předmětů je naším prioritním cílem. Kromě široké nabídky standardního sortimentu reklamních předmětů snažíme vytvářet stále nová specifická řešení v oblasti reklamy a propagace.

Disponujeme širokou paletou dlouhodobě prověřených dodavatelských kontaktů, provozujeme nákupní zastoupení v Hong Kongu. Neustále sledujeme nové trendy, materiály a design.

 

Vyberte si z našich katalogů...

Login or Register